Price & Stock for PBA15F-3R3-E
Search more pricing & stock for PBA15F-3R3-E on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 3.3V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 15W 3.3V 3A Low Leakage Current
Sager
Switching Power Supplies 15W 3.3V 3A Low Leakage Current