Price & Stock for PBA15F-5-TVN
Search more pricing & stock for PBA15F-5-TVN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 15W 5V 3A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 15W 5V 3A Vertical Term Block