Price & Stock for PBA300F-12-U
Search more pricing & stock for PBA300F-12-U on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 300W 12V 27A AC-DC Power Supply
Sager
Switching Power Supplies 300W 12V 27A AC-DC Power Supply