Price & Stock for PBA300F-15-CF3
Search more pricing & stock for PBA300F-15-CF3 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 300W 15V 22A Reverse Air Exhaust
Sager
Switching Power Supplies 300W 15V 22A Reverse Air Exhaust