Price & Stock for PBA300F-24-GF4
Search more pricing & stock for PBA300F-24-GF4 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 300W 24V 14A Low Speed Fan
Sager
Switching Power Supplies 300W 24V 14A Low Speed Fan