Price & Stock for PBA300F-3R3-N1
Search more pricing & stock for PBA300F-3R3-N1 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 3.3V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 300W 3.3V 60A DIN Rail
Sager
Switching Power Supplies 300W 3.3V 60A DIN Rail