Price & Stock for PBA30F-24-VN
Search more pricing & stock for PBA30F-24-VN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 30W 24V 1.3A AC-DC Power Supply
Sager
Switching Power Supplies 30W 24V 1.3A AC-DC Power Supply