Price & Stock for PBA30F-3R3-G
Search more pricing & stock for PBA30F-3R3-G on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 3.3V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 30W 3.3V 6A Low Leakage Current
Sager
Switching Power Supplies 30W 3.3V 6A Low Leakage Current