Price & Stock for PBA50F-12-J1
Search more pricing & stock for PBA50F-12-J1 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V 52W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount Switching Power Supplies 50W 12V 4.3AVH (J.S.T.) connector type