Price & Stock for PBA50F-12-JN
Search more pricing & stock for PBA50F-12-JN on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V
BoxBuy Now Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 50W 12V 4.3A Connector Type