Price & Stock for PBA50F-15-RN
Search more pricing & stock for PBA50F-15-RN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 15V 3.5A w/remote On/Off
Sager
Switching Power Supplies 50W 15V 3.5A w/remote On/Off