Price & Stock for PBA50F-24-RN
Search more pricing & stock for PBA50F-24-RN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V
Buy Now Request or Build Model -
Verical
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.2A 52.8W
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 24V 2.2A w/remote On/Off
Sager
Switching Power Supplies 50W 24V 2.2A w/remote On/Off
Vyrian
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 52.8W, Hybrid