Price & Stock for PBA50F-36-JR
Search more pricing & stock for PBA50F-36-JR on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V
BoxBuy Now Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 50W 36V 1.4A w/remote On/Off