Price & Stock for PBA50F-36-TN
Search more pricing & stock for PBA50F-36-TN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 36V 1.4A Vertical Term Block
Sager
Switching Power Supplies 50W 36V 1.4A Vertical Term Block