Price & Stock for PBA50F-3R3-CN
Search more pricing & stock for PBA50F-3R3-CN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 3.3V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 3.3V 10A w/Coating & Cover
Sager
Switching Power Supplies 50W 3.3V 10A w/Coating & Cover