Price & Stock for PBA50F-48-JN
Search more pricing & stock for PBA50F-48-JN on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
BoxBuy Now Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 50W 48V 1.1A Connector Type