Price & Stock for PBA50F-48-RN1
Search more pricing & stock for PBA50F-48-RN1 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - DIN Rail Mount 50W 48V 1.1A DIN Rail & Cover
Sager
DIN Rail Power Supplies 50W 48V 1.1A DIN Rail & Cover