Price & Stock for PBA50F-5-CEN
Search more pricing & stock for PBA50F-5-CEN on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 50W 5V 10A Low Leakage Current
Sager
Switching Power Supplies 50W 5V 10A Low Leakage Current