Price & Stock for PBA600F-5
Search more pricing & stock for PBA600F-5 on
DigiKey
AC/DC CONVERTER 5V
Buy Now Request or Build Model Download Datasheet -
Verical
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 120A 600W
Verical
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 600W 5V 120A AC-DC Power Supply
RS
POWER SUPPLY, AC-DC,5V,120A,85-264V IN, ENCLOSED, PANEL MOUNT, PFC,600W, PBA SERIES
Neutron USA
Switching Power Supplies 600W 5V 120A AC-DC Power Supply
Sager