Price & Stock for PBA75F-15-N
Search more pricing & stock for PBA75F-15-N on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V 75W
Buy Now Request or Build Model -
Verical
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5A 75W
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 75W 15V 5A w/cover
- See More
RS
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,5A,85-264V IN, ENCLOSED, PANEL MOUNT, PFC,75W, PBA SERIES
Neutron USA
Switching Power Supplies 75W 15V 5A w/cover
Sager