Price & Stock for PCA1500F-48-I
Search more pricing & stock for PCA1500F-48-I on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 48V 1680W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC PS (Enclosed Type) 1500W, 48V, 35A PMBus Interface
Request or Build Model -
Newark
POWER SUPPLY, AC-DC, 48V, 35A ROHS COMPLIANT: YES
Sager
Switching Power Supplies AC/DC PS (Enclosed Type) 1500W, 48V, 35A PMBus Interface