Price & Stock for PDA15F-24-N
Search more pricing & stock for PDA15F-24-N on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 24V 15W
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Verical
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.7A 16.8W 5-Pin Carton
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 16.8W 24V 0.7A w/cover
- See More
Newark
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 0.7A ROHS COMPLIANT: YES
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 15W, 85-264VIN, 24VOUT, 0.7A, COVER, PDA SERIES
Request or Build Model -
Neutron USA
Modular Power Supplies 16.8W 24V 0.7A w/cover
Sager
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 15W 24V 0.7A W/COVER \\ SERIES PDA