Price & Stock for PDA50F-24-N
Search more pricing & stock for PDA50F-24-N on
Findchips
placeholder
Verical
AC-DC Power Supplies Modular
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 52.8W 24V 2.2A w/cover
- See More
Request or Build Model -
Newark
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 2.2A ROHS COMPLIANT: YES
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 50W, 85-264VIN, 24VOUT, 2.2A, COVER, PDA SERIES
Neutron USA
Modular Power Supplies 52.8W 24V 2.2A w/cover
Sager
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 50W 24V 2.2A W/COVER \\ SERIES PDA