Price & Stock for PJA1000F-12-R
Search more pricing & stock for PJA1000F-12-R on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V 1008W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC PS (Enclosed Type)
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED,1008W,12V@84A,85-264V IN, REMOTE ON/OFF