Price & Stock for PJA1000F-36-W
Search more pricing & stock for PJA1000F-36-W on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC Power Supply, Enclosed type,1000W 36V 29A Remote Sensing
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED,1008W,36V@28A,85-264V IN, PARALLEL OPERATION
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies AC-DC Power Supply, Enclosed type,1000W 36V 29A Remote Sensing