Price & Stock for PJA1500F-36-U
Search more pricing & stock for PJA1500F-36-U on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC Power Supply, Enclosed type,1500W 36V 42A operation stop voltage set at lower value
Request or Build Model -
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; ENCLOSED; 1500W; 36V@42A; STOP VOLTAGE SET LOWER VALUE
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies AC-DC Power Supply, Enclosed type,1500W 36V 42A operation stop voltage set at lower value