Price & Stock for PJA150F-15-T
Search more pricing & stock for PJA150F-15-T on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 150W 15V 10A Vertical Trmnl Block
Request or Build Model -
Sager
Switching Power Supplies 150W 15V 10A Vertical Trmnl Block