Price & Stock for PJMA1000F-36-R
Search more pricing & stock for PJMA1000F-36-R on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 36V 1000W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 1008W 36V 28A Remote On/Off
Request or Build Model -
Sager
Modular Power Supplies 1008W 36V 28A Remote On/Off