Price & Stock for PMA100F-12
Search more pricing & stock for PMA100F-12 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC CONVERTER 12V
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - Chassis Mount 100W 12V 8.5A AC-DC Power Supply
- See More
RS
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,8.5A,85-264V IN, OPEN FRAME, PNL MNT, PFC, MEDICAL, PMA SERIES
Request or Build Model -
Neutron USA
Switching Power Supplies 100W 12V 8.5A AC-DC Power Supply
Sager