Price & Stock for SUCS10243R3B-G
Search more pricing & stock for SUCS10243R3B-G on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
DC/DC Converters - SMD 10W 3.3V 2.6A SMD/SMT
- See More
Request or Build Model -
Sager
Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 3.3V 2.6A SMD/SMT