Price & Stock for TUHS25F15
Search more pricing & stock for TUHS25F15 on
Findchips
placeholder
Mouser Electronics
Power Supplies - Board Mount 25.5W 15V 1.7A PCB Mnt Class II
- See More
Buy Now Download TUHS25F15 Model Download Datasheet -
Newark
POWER SUPPLY, AC-DC, 15V, 1.7A ROHS COMPLIANT: YES
- See More
RS
POWER SUPPLY; AC-DC; ENCAPSULATED; 25W; [email protected]; 85-264V IN; PCB MOUNT
Download TUHS25F15 Model Download Datasheet -
Future Electronics
AC/DC Power Modules 25.5W 15V 1.7A PCB Mnt Class II
Neutron USA
Sager