Price & Stock for WDA60F-24
Search more pricing & stock for WDA60F-24 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC POWER SUPPLY, DIN RAIL
- See More
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - DIN Rail Mount 60W 24V 2.5A
- See More
Neutron USA
DIN Rail Power Supplies 60W 24V 2.5A