Price & Stock for WDA60F-48
Search more pricing & stock for WDA60F-48 on
Findchips
placeholder
DigiKey
AC/DC POWER SUPPLY, DIN RAIL
Buy Now Request or Build Model -
Mouser Electronics
Power Supplies - DIN Rail Mount 62.4W 48V 1.3A
- See More
Neutron USA
DIN Rail Power Supplies 62.4W 48V 1.3A