Price & Stock for ZUS10053R3
Search more pricing & stock for ZUS10053R3 on
Findchips
placeholder
DigiKey
DC DC CONVERTER 3.3V 5.3W
BoxBuy Now Request or Build Model -
RS
ISOLATED DC-DC CONVERTER, VIN 4.5 TO 9 V DC, VOUT 3.3V DC, I/O ISOLATION 500V AC