Price & Stock for ZUS25483R3
Search more pricing & stock for ZUS25483R3 on
Findchips
placeholder
RS
ISOLATED DC-DC CONVERTER, VIN 36 TO 75 V DC, VOUT 3.3V DC, I/O ISOLATION 500V AC